O nás

Motocyklová prodejna s názvem Moto Modřice vznikla na základě sloučení dvou brněnských prodejen pod jednu střechu a to společnosti ASKO KC, která je výhradním dovozcem do České Republiky produktů KAWASAKI, a firmy SCOOTERS která je importérem skútrů Peugeot, motocyklového oblečení JOFAMA, HALVARSSONS, LINDSTRANDS a výfuků GIANNELLI pro Českou republiku.

Díky tomu spojení nyní dokážeme uspokojit potřeby každého našeho zákazníka, který u nás najde největší výběr motocyklů KAWASAKI, skútrů PEUGEOT, motocyklového oblečení JOFAMA,HALVARSSONS, LINDSTRANDS přileb VEMAR, NAU, MOMO Design a SHOEI. Naleznete u nás také veškerý doplňkový sortiment, který můžete ke svému motocyklu potřebovat.

Samozřejmostí je také profesionální autorizovaný servis motocyklů KAWASAKI a skútrů PEUGEOT, jsme ale připraveni se náležitě postarat o motocykly nebo skútry dalších značek. Provádíme zde jak běžný servis tak i montáže doplňků a kitů stejně tak i opravy motocyklů po haváriích případně vyřídíme veškeré náležitosti s pojišťovnou. V naší prodejně je také možné zakoupit veškeré originální náhradní díly na všechny značky motocyklů.

Naší snahou je poskytnout zákazníkům kvalitní a profesionální služby, naším cílem je vaše spokojenost.

Váš team Moto Modřice

Kawasaki Peugeot Vemar Helmets Shoei Jofama Halvarssons STR Lindstrands Parts Europe Malossi Giannelli Silencers Muc-Off Motul Castrol